Špecialista zákazníckeho servisu s češtinou (rodný jazyk) a s angličtinou

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1250€ (alebo vyššia mzda pre skúsených kandidátov)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak máš češtinu na úrovni rodného jazyka a zároveň hovoríš iným svetovým jazykom, určite nám daj o sebe vedieť. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval na pozícii so zákazníkmi.

Na pozícii budeš:
* telefonicky a emailom komunikovať so firemnými zákazníkmi (pasívna linka = nebudeš nič predávať)
* poskytovanie podpory a poradenstva pri riešení situácii, ktoré nastanú u klienta (napr. havária vozidla = poradíš klientovi, ako má postupovať)
* zastrešovať kontakt s úradmi, poisťovňou, či servisom v ČR a v rôznych krajinách v rámci Európy
* vybavíš "doručenie" nového vozidla ku zodpovednej osobe u klienta
* manažovať asistenčné služby pre vodičov na strane klienta

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1250€ (alebo vyššia mzda pre skúsených kandidátov)

* práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti, s dobrým menom na trhu
* homeoffice *
* príspevok do III.piliera, rastúci od počtu rokov v spoločnosti
* jazykové kurzy v rámci firmy
* 25 dní dovolenky pre každého
* teambuildingy
* rôzne zľavy u partnerov firmy, možnosť lacnejšej pôžičky,
* a ďalšie benefity...

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: lazovy@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

* aktívna znalosť jazykov: Čeština na úrovni rodného jazyka
* zároveň komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny alebo taliančiny alebo francúzštiny
* prozákaznícka orientácia
* výborné komunikačné zručnosti, milý prístup, ústretovosť

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava