Pridať inzerát

Junior accounts receivable specialist

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250 € brutto (finálna mzda závisí od seniority kandidáta)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš praktické znalosti z účtovníctva, navyše hovoríš po anglicky a maďarsky, hľadáme práve teba! Ponúkame ti možnosť získať stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti, pre ktorú budeš svojimi skúsenosťami a nadšením pre účtovníctvo či faktúry veľkým prínosom.

Čo bude tvojou úlohou?
* kontrolovať či dané mesačné platby prebehli včas a v poriadku
* v prípade nezhôd komunikovať problém s bankami či zákazníkmi
* starostlivosť o tok účtovných transakcií
* vykonávať účtovné, inkasné a reportovacie činnosti podľa termínov
* vytvárať analýzy a riešiť platobné rozdiely
* monitorovať údaje o zákazníckom účte a zabezpečiť archiváciu potrebnej dokumentácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1250 € brutto (finálna mzda závisí od seniority kandidáta)

* motivujúce ohodnotenie a ročný bonus vo forme mesačného platu
* príspevky do III. piliera
* príspevok na jazykové kurzy v rámci firmy
* 25 dní dovolenky pre každého
* 4 sick days navyše
* teambuildingy a neformálny tím ľudí
* špeciálne zľavy na firemné produkty a služby

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hlopkova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov vo svojom odbore. Ich krédom je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. K hlavným produktom patrí kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Poskytujú prvotriedne, na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok
* aktívna úroveň anglického jazyka (B2), znalosť maďarského jazyka (B2)
* znalosť podvojného účtovníctva a daní v praxi
* pokročilá znalosť Microsoft Excel
* vzdelanie v odbore ekonomika/účtovníctvo
* schopnosť určiť si priority, pracovať systematicky a precízne

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava