Pridať inzerát

Špecialista IT bezpečnosti v banke

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500€ btt/mesiac (viac v závislostí od skúseností kandidáta) + odmeny na základe bonusového systému
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemného a rodinného bankového prostredia, kde doprajú svojim zamestnancom work-life-balance, poskytnú možnosť realizovať svoje nápady a preferujú individuálny prístup s možnosťou kariérneho rastu, hľadáme špecialistu IT bezpečnosti. Vezmite svoje know-how, staňte sa súčasťou bezpečnostného tímu IT infraštruktúry.

Vašou úlohou bude:
* spravovať a prevádzkovať IT security systémy: DLP, SIEM, IDS/IPS, antivírus, antispam, webproxy, firewall
* optimalizovať bezpečnostné politiky IT security systémov
* spolupracovať pri riešení podvodov elektronického bankovníctva a platobných kariet
* odhaľovať, riešiť a zabezpečiť prevenciu bezpečnostných incidentov a udalostí
* spoluprácovať na stanoviskách k novým zmenám v IT infraštruktúre
* realizovať bezpečnostné skeny infraštruktúry a informačných systémov
* hardening operačných systémov Windows/Linux/Cisco IOS

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500€ btt/mesiac (viac v závislostí od skúseností kandidáta) + odmeny na základe bonusového systému

* priestor pre sebarealizáciu a vlastné nápady
* work-life balance
* kariérny a osobnostný rast
* príspevok do III. piliera
* kvalitné zaškolenie a individuálny prístup
* zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
* množstvo iných benefitov predstavených bližšie na osobnom stretnutí

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hlopkova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je banka, ktorá si zachováva pocit rodinného pracovného prostredia aj keď má cca 60 pobočiek na Slovensku. Okrem toho sa vo svojej nadácii venuje zvyšovaniu gramotnosti mladej generácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* min. 2 roky skúseností v oblasti IT bezpečnosti
* anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý
* skúsenosti z oblasti správy bezpečnostných technológií (firewall, antivírus, DLP, IPS, SIEM, proxy a pod. )
* pokročilá znalosť sieťových protokolov rodiny TCP/IP
* znalosť správy operačných systémov a ich zabezpečenia (hardening) - Windows/Linux/Cisco
* prehľad v oblasti bezpečnosti IT (šifrovanie, ochrana údajov, riziká, hrozby, zraniteľnosti, riešenie incidentov)

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava