Pridať inzerát

Komplexný senior účtovník s možnosťou kariérneho rastu

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 € brutto (finálna zložka závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak oceňujete partnerský prístup, otvorenú komunikáciu, túžite po práci, kde sa môžete sebarealizovať, tiež byť súčasťou tímu odborníkov a ste skúseným komplexným účtovníkom, táto pracovná príležitosť je tá pravá pre Vás! Hľadáme seniorných účtovníkov, ktorí majú dlhoročnú prax komplexného účtovania, sú samostatní, zodpovední a ovládajú anglický jazyk.

Náplň práce:
* zastrešiť komplexné účtovníctvo pre klientov vrátane reportov
* vyhotoviť účtovnú závierku a daňové priznania,
* vypracovať NBS hlásenia, štatistické výkazy a Intrastat
* zabezpečiť komunikáciu s klientmi, auditormi a úradmi
* vypracovať kontrolné či súhrnné výkazy
* dodržiavať pravidelné termíny a harmonogram podľa klientov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1600 € brutto (finálna zložka závisí od skúseností kandidáta)

* motivačné finančné ohodnotenie a ročný bonus vo výške mesačného platu
* flexibilný pracovný čas
* po dohode možnosť home office
* MultiSport karta a joga na pracovisku
* 2-krát sick days do roka
* príjemné pracovné prostredie a atmosféra
* adaptatčný program, zaškolenie a možnosť kariérneho rastu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hlopkova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Náš klient je nadnárodná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí viac ako 30 rokov a na Slovensku už 15 rokov. Sú 5-ta najväčšia audítorská spoločnosť na Slovensku. Poskytujú služby účtovného či daňového poradenstva, audítorské služby, finančné riadenie, akvizície, služby due diligence a projektové služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

* prax na podobnej pozícii aspoň 5 rokov,
* skúsenosť s účtovaním pre viaceré spoločnosti
* aktívna znalosť anglického jazyka (B2) alebo nemecký jazyk (B2)
* pokročilá úroveň Excelu a znalosť účtovného programu Helios výhodou,
* vzdelanie v odbore (ekonomické)
* samostatnosť, zodpovednosť
* schopnosť prinášať nové nápady a riešenia

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava