Pridať inzerát

Obchodník v technickej oblasti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ brutto mesačne ( mzda závisí od schopností daného kandidáta )
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s obchodom v technickej oblasti a vyznáte sa dokonca aj v strojárskej výrobe? S nami môžete mať pod palcom časť Slovenska, ktorú si budete môcť spravovať samostatne.

Ako obchodný zástupca budete mať na starosti:

* riadiť a rozvíjať obchodnú činnosť v rámci severného a čiastočne východného Slovenska ( predovšetkým Martin, Žilina... )
* budovať dlhodobé pozitívne vzťahy so zákazníkmi ( pochádzajúcimi z potravinárského, farmaceutického, chemického a petrochemického priemyslu)
* predávať produktové portfólio spoločnosti ale i technické riešenia na mieru
* spolupracovať s kolegami z iných oddelení (napr. technické oddelenie )

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500€ brutto mesačne ( mzda závisí od schopností daného kandidáta )

* automobil
* notebook
* mobilný telefón
* home office

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá mnohostranným využitím pary. Para môže zahrievať alebo sterilizovať takmer akýkoľvek priemyselný proces. Preto je často prvou voľbou v mnohých aplikáciách na celom svete. Od výroby potravín po rafináciu ropy, výrobu piva a výrobu liečiv. Spoločnosť je známa dodávaním bezpečnej, udržateľnej a efektívnej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* minimálne 3 ročná prax v oblasti predaja technického materiálu / riešení ( ideálne strojárske zameranie )
* prehľad na slovenskom trhu v rámci výrobných spoločností, montážnych firiem, projektantov a pod.
* skúsenosť s CRM systémom (prípadne iným)
* vodičský preukaz
* výborné predajné a komunikačné zručnosti
* ochota cestovať za zákazníkmi
* anglický jazyk (technická dokumentácia)

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava