Chcete preniknúť do sveta IT a hľadať top talenty? SYNERGIE rozširuje tím o IT Recruitera

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 950€ brutto (uvádzame mzdu pre absolventa, vyššia mzda pre skúseného kandidáta/ku) + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako IT Recruiter v spoločnosti SYNERGIE pomôžete renomovaným spoločnostiam na slovenskom trhu vybudovať najlepšie IT tímy. Budete v každodennom kontakte s najnovšími technológiami, ktoré hýbu svetom IT.
Staňte sa súčasťou tímu Recruiterov, ktorí vďaka dlhoročnému know- how medzinárodnej spoločnosti SYNERGIE objavili a umiestnili množstvo špičkových odborníkov do slovenských firiem.

Náplň práce:
* každodenná komunikácia a partnerská spolupráca so spoločnosťami z oblasti IT, TELCO alebo inovatívnych startupov
* spolupráca s klientom pri stanovení spotrieb pro jednotlivé pozície
* samostatné vyhľadávanie vhodných kandidátov prostredníctvom jednotlivých kanálov
* prevedenie kandidáta celým výberovým procesom
* stretnutia s tými najlepšími kandidátmi v IT odbore

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 950€ brutto (uvádzame mzdu pre absolventa, vyššia mzda pre skúseného kandidáta/ku) + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)

* spolupráca s renomovanými spoločnosťami na slovenskom trhu
* pravidelný kontakt so špičkovými pracovníkmi v IT odboru
* plnú podporu Recruiter tímu
* interný systém vzdelávania v HR odbore
* možnosť home office
* sick days
* sociálny balíček benefitov
* príspevok na jazykové vzdelávanie
* externé aj interné vzdelávanie
* účasť na konferenciách a eventoch

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: branisova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

• ceníme si otvorenú komunikáciu, nadšenie a nasadenie, individuálny prístup, profesionalitu a tímovú spoluprácu
• udržujeme si profesionálny a na druhej strane ľudský a priateľský prístup nielen medzi sebou v rámci tímu, ale aj smerom k našim klientom, kandidátom a partnerom
• sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia, najzamestnávateľ)
• prostredníctvom nášho blogu Hľadači pokladov pravidelne publikujeme články so zameraním na aktuálne témy v oblasti HR určené nie len pre tých, ktorí si prácu hľadajú, ale aj pre odbornú HR komunitu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* minimálne 1 rok praxe s recruitingom
* aktívna angličtina - slovom a písmom úroveň na B2, prípadne B1

okrem toho máš v sebe:

* fokus na výsledky
* vytrvalosť a doťahovanie vecí do konca
* samostatnosť a chuť rozhodovať sa
* otvorenosť
* tímovosť

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt