Pridať inzerát

Java backend developer (oblasť biometrie)

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2000€ fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa programovať, ale zároveň chceš priestor pre vlastné názory a postrehy? Poď pracovať pre slovenskú spoločnosť, ale zato celosvetovú špičku v oblasti biometrie. Prilož ruku k dielu a možno práve vďaka tebe bude niekde vo svete správne identifikovaná a verifikovaná osoba.

Tvojou náplňou práce bude:

* Práca na softvérových riešeniach zameraných na identifikáciu osôb, využívaných po celom svete
* Rozvoj existujúceho produktu a vývoj nových funkčných celkov v oblasti biometrie
* Vývoj distribuovaného riešenia na platforme Java
* Komunikácia a spolupráca s ostatnými tímami vývoja a výskumu produktov
* Riešenie operatívnych problémov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2000€ fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)

* Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi špičku vo svojom odbore
* Pravidelné ročné bonusy, individuálne ohodnotenie
* Flexibilná pracovná doba z pohľadu príchodu a odchodu
* Možnosť home office 1x týždenne
* Sick days 3x do roka
* Dovolenka navyše
* Agilne vedené projekty
* Práca s najnovšími technológiami v oblasti revolučnej biometrie
* Možnosť sebarozvoja, rôzne tréningy a školenia, účasť na konferenciách
* Pravidelné teambuldingy a bohatý sociálny balíček
* Spoločné firemné raňajky priamo v officoch raz mesačne
* Státie pre bicyke, stolný futbal
* Bufetík so sladkosťami a slanosťami v kuchynke, samozrejme výborna káva, čaje

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: meskova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Softvérová spoločnosť vyvíjajúca riešenia v oblasti identifikácie osôb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Prax min. 3 rokov s vývojom v jazyku Java
* Znalosť SQL a aspoň jeden RDMBS (ideálne Oracle alebo PostgreSQL)
* Znalosť Git, prípadne podobný SCM nastroj (Mercurial, SVN, atd.)
* Výhodou je skúsenosť s distribuovanými systémami (HPC klaster, HA klaster)
* Výhodou je aj skúsenosť s vývojom a administráciou v prostredí OS Linux
* Technologický typ, schopný prinášať nové návrhy a riešenia na zlepšenia
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni úroveň B2)

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava