Pridať inzerát

Programátor IT Analytik pre oblasť informačnej bezpečnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ brutto/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš bratislavský tím o ďalšiu analyticko-programátorskú posilu. Náš klient robí vývoj ucelených riešení portálového a/alebo intranetového charakteru, ale aj vývoj vlastných produktov. Máš príležitosť byť nielen analytikom, ale aj možnosť riadenia projektov. Preto neváhaj a kontaktuj nás.

Tvojou úlohou bude:
* analýza a riešenie požiadaviek pre interný produkt, ale aj pre zákazníka
* zber požiadaviek a aktívna komunikácia so zákazníkmi
* návrh testovacích scenárov a tvorba testovacích scriptov
* asistencia pri implementácii a integrácii riešenia
* úzka spolupráca s vývojovým a testovacím tímom (preto by si mal ovládať základy programovania) a koordinovanie ich práce
* možnosť podieľať sa na projektovom riadení (možnosť kombinovania pozície s riadením projektov)
* vykonávanie funkčných testov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800€ brutto/mesiac

* platové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
* možnosť nastavenia pozície v tíme podľa preferencií
* otvorenosť pre rýchlu aplikáciu nových technológií
* zaujímavé projekty a tvorivé prostredie
* práca s inovatívnymi technológiami v oblasti security
* certifikáty a podpora vzdelávania sú súčasťou firemnej kultúry
* koncoročné odmeny
* 4x sick days/ rok
* možnosť home office
* parkovisko pre bicykle
* stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, nápoje zadarmo

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: branisova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Technicky vyspelá a stabilná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti elektronického podpisu a elektronickej identifikácie v krajinách Európskej únie. Spoločnosť sa podieľa na tvorbe spoľahlivého digitálneho prostredia aj investovaním do výskumu a vývoja vlastných produktov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* skúsenosti s analýzami komplexných riešení a zberom požiadaviek
* metodiky pre analýzu a tvorbu prípadov použitia (Cockburn, Jacobson, Rational…) výhoodu
* znalosť modelovacieho nástroja UML alebo iné výhodou
* znalosť Sparx Enterprise Architect, Visio výhodou
* technické zázemie (základy programovania, práce s databázami, xml a pod.) výhodou

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava