Pridať inzerát

Hľadáme aktívnu mzdárku s vášňou pre HR

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 1300eur btt
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú mzdárku s dlhoročnou skúsenosťou vo výrobnej spoločnosti, ktorá túži viac sa zapájať do aktivít HR tímu a podieľať sa na personalistike viac ako len spracovávať personálnu administratívu. Stala by si sa súčasťou akčného tímu profesionáliek na personálnom oddelení jednej z najväčších výrobných spoločností. Mala by si možnosť reorganizovať systémy a zefektívniť procesy v mzdovej agende a zapojiť sa do rôznorodých činností HR oddelenia.

Na starosti budeš mať:
* komplexné mzdové účtovníctvo vrátane komunikácie s úradmi, sociálneho fondu a ročných zúčtovaní
* kontrola dochádzkového systému
* evidencia mzdovej a pers. agendy zamestnancov
* konzultácie so zamestnancami ohľadom pracovnej a mzdovej oblasti
* analýzy a reporting
* HR agenda: spoluúčasť na adaptačnom procese zamestnancov, talent manažmente, spolutvorba firemných eventov, účasť na prac. veľtrhoch a pod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. od 1300eur btt

A čo získaš?
* flexibilnú pracovnú dobu
* work - life balance
* 13. a 14. plat
* jazykové a odborné vzdelávanie
* sebarealizáciu a osobný rozvoj

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu smieskova@synergie.sk. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je veľká výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

mzdové účtovníctvo a personalistika
3

* 3-5 rokov praxe v mzdovom účtovníctve (hľadáme samostatnú komplexnú mzdárku)
* excelentná znalosť pracovno - právnej legislatívy
* aktívna AJ
* skúsenosť z výrobnej spoločnosti (viac zmenná prevádzka, rôzne príplatky..)
* kreativita

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
81108 Bratislava