Pridať inzerát

IT Recruiter

Synculario j.s.a.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýška tvojej finálnej mzdy závisí od tvojej šikovnosti :)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa ambiciózny IT Recruiter, ktorý nám pomôže rásť a dosahovať stále väčšie úspechy! :-)

V Synculario, mladom a rýchlo rastúcom startupe v oblasti outsourcingu, recruitmentu a body leasingu v rámci IT, hľadáme posilu do nášho kľúčového recruitment tímu.

Vítaní sú skúsení seniori aj motivovaní juniori. Ako senior sa okamžite staneš plnohodnotným členom nášho tímu, ako juniorovi ti poskytneme komplexný tréning, vďaka čomu sa s nami veľa naučíš a rýchlo porastieš. Všetko záleží na tvojej chuti učiť sa a dosahovať dobré výsledky. Nastúpiť k nám môžeš ideálne ihneď. :-)

Čo budeš u nás robiť?
- Realizácia recruitingových kampaní - vyhľadávanie a akvizícia IT talentov na medzinárodnej úrovni podľa potrieb klienta
- Komunikácia s uchádzačmi, koordinácia recruiting procesu a podpora pri alokácii kandidáta na pracovnú pozíciu
- Predstavovanie a prezentácia kandidátov klientom
- Spracovanie recruitingových inzerátov
- Príprava, organizácia a realizácia pracovných pohovorov s kandidátmi
- Správa a aktualizácia internej databázy
- Príprava pravidelných reportov

Čo ti ponúkame my?
- Férové platové ohodnotenie na základe tvojich skúseností
- Priestor na využitie tvojej kreativity a na sebarealizáciu: chceme, aby ťa práca u nás bavila a sme vždy otvorení novým nápadom
- Práca v kanceláriách v centre Bratislavy s možnosťou home officu
- Práca na živnosť alebo na TPP
- Flexibilná pracovná doba
- Práca na zaujímavých medzinárodných a lokálnych projektoch
- Príjemná komorná atmosféra malého päť-členného tímu
- Pravidelné team buildingy, z ktorých si odnesieš veľa príjemných spomienok :-)

Tak čo, znie to dobre? Tešíme sa na tvoje CV! :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Univerzitné vzdelanie v oblasti psychológie, personalistiky, ekonomiky alebo IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti recruitmentu je vítaná, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto by si mal byť?
- Radi uvítame skúseného seniora, ale aj ambiciózneho juniora na začiatku kariéry
- Motivácia a chuť učiť sa je dôležitejšia než tvoj skill set, všetko potrebné ťa radi naučíme
- Dôležitá je tvoja samostatnosť, proaktivita a spoľahlivosť
- Musíš byť tímový hráč, mať schopnosť prioritozovať úlohy a byť dobre organizovaný
- Univerzitené vzdelanie v oblasti psychológie, personalistiky, ekonomiky alebo IT (výhodou, nie podmienkou)
- Záujem o oblasť HR a recruitingu
- Znalosť HR praktík (výhodou)
- Anglický jazyk na úrovni B2

We are a start-up that specializes in IT professional services. Our objective is to build, manage, and expand professional teams for internal SMART solutions initiatives, as well as to support our clients' initiatives when they lack qualified individuals in the IT area. Every project is an opportunity for us to give our best not just for the customer, but also for ourselves. Therefore, close cooperation with our IT Experts is a crucial point for us. We assist them in methodically developing their skills and expertise, as well as supporting their commitment and education in exciting environments. Good connections, trust, personal growth and mutual support are valuable factors for us. We are rapidly expanding and are seeking for additional colleagues that share our enthusiasm for emerging technology.

Adresa spoločnosti

Vajnorská č.98/D
831 04 Bratislava