Pridať inzerát

HR Support

syncreon Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberenie, evidencia a odosielanie pošty
- administratívna výpomoc na Personálnom oddelení
- spolupracuje s vedúcimi pozíciami prevádzky na pridelených úlohách
- vykonáva činnosti podľa požiadaviek nadriadeného

Výkon brigádnickej činnosti minimálne trikrát v týždni: pondelok, utorok a streda.

- pracovná ponuka je na dobu určitú do konca augusta
- pohyblivá pracovná doba / 8 hod. pracovný čas
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle
- participácia na projektoch s medzinárodným, multikultúrnym tímom a účasť na vzdelávacích aktivitách
- využívanie anglického jazyka
- práca v dynamickom tíme
- možnosť kariérneho rastu
- vybavenie metro karty v prípade záujmu
- multisport karta
- VIP účet v Datart so zľavami
Požiadavky na zamestnan

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

- komunikačné zručnosti/ organizačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov