Pridať inzerát

Supervízor internej logistiky

syncreon Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony, Mlynárce, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiac- mesačný bonus do výšky 15% ; 13.plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívne riadenie tímu skladových pracovníkov a vodičov vysokozdvižných vozíkov
- Prerozdeľovanie pridelených zodpovedností medzi členov tímu
- Zabezpečenie porozumenia pracovným postupom novonastupujúcich zamestnancov
- Spolupodieľanie sa na zaučení nových zamestnancov
- Kontrola a koordinácia zverených zodpovedností
- Zabezpečenie dodržiavania pravidiel bezpečnosti na pracovisku
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Zmluva na dobu neurčitú
- Stravné lístky hradené nad rámec zákona
- 13.plat
- Mesačné bonusy do výšky 15%
- Zabezpečená zdarma autobusová doprava z vybraných smerov/Príspevok na dopravu
- Zabezpečujeme UBYTOVANIE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu vo výrobnej, resp. logistickej spoločnosti
- Ochota pracovať na zmeny (v súčasnosti dvojzmenná prevádzka, v budúcnosti trojzmenná prevádzka)
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Adresa spoločnosti

Štúrova 22
949 01 Nitra