Skladový/á administrátor/ka - mzda od 964 € + odmeny, zabezpečená doprava a ubytovanie

syncreon Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 964 EUR/mesiacmesačný bonus do 15% + 13.plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš pracovať v SAP-e a chceš pracovať v automobilovej spoločnosti? Tak sa staň členom nášho rozrastajúceho sa tímu .
• Bezpečne vykonáva zadané prevádzkové postupy v sklade
• Dohľadáva, zadáva a kontroluje tok komponentov a zásob v rámci skladovej prevádzky
• Uskutočňuje príjem, výdaj, priraďovanie a kontrolu zásob v sklade prostredníctvom systému SAP
• Zodpovedá za zadávanie údajov do systému SAP alebo Excel
• Vykonáva inventúry skladových zásob
• Spracováva príjemky, evidenciu a dokumentáciu podrobností všetkých objednávok
• Organizuje zaškolenia ostatných zamestnancov, riešenie problémov a komunikáciu v dennej prevádzke v anglickom jazyku
• Plní úlohy podľa pokynov nadriadeného

2- zmenná prevádzka:
06:00 -14:15
14:15 - 22:30

V budúcnosti prechod na 3- zmennú prevádzku.

- Mesačné bonusy do 15% zo základnej mzdy
- 13. plat
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- Príspevok pre bezplatných darcov krvi
- Príspevok pri pracovných výročiach
- Finančný príspevok na dopravu
- Stravné hradené nad rámec zákona
- Poskytujeme ubytovanie
- Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v
automobilovom priemysle
- Participácia na projektoch s medzinárodným, multi-kultúrnym tímom a
účasť na vzdelávacích aktivitách
- Využívanie anglického jazyka
- Práca v dynamickom tíme
- Možnosť kariérneho rastu
- Vybavenie METRO karty v prípade záujmu
- Multisport karta
- VIP účet v Datart so zľavami
- Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- Poskytujeme UBYTOVANIE

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať v priestoroch skladu
- práca s PC - SAP, Excel, Internet
- komunikačné zručnosti
- organizačné schopnosti/multitasking
- zodpovednosť a zmysel pre detail

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sabína Čampaiová
E-mail: poslať životopis