Pridať inzerát

Skladový Administrátor/ka

syncreon Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný park V, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš pracovať v SAP-e a chceš pracovať v novej spoločnosti? Tak sa staň členom nášho rozrastajúceho sa tímu.
Náplň práce:
- Sledovanie a kontrola prichádzajúceho tovaru do skladu
- Monitorovanie toku materiálu v systéme SAP, riešenie nezrovnalostí
- Kontrola skladových zásob
- Sledovanie a hlásenie problémov včas spolu s dokumentáciou poškodeného produktu
- Práca s objednávkami na prepravu alebo dokumentami na určenie položiek, ktoré sa majú presúvať, zhromažďovať, distribuovať alebo odosielať
- Práca zatiaľ na jednu, postupne budeme prechádzať na dve zmeny

- Zmluva ihneď na dobu neurčitú
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Zabezpečená doprava
- 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

- Ochota pracovať v priestoroch skladu
- Časová flexibilita

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Adresa spoločnosti

Staromestská 3
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Pánisz
E-mail: poslať životopis