Pridať inzerát

Tím líder v sklade

syncreon Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 235 EUR/mesiac- mesačný bonus 5% - 15% - 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinovať tím operátorov skladu a operátorov vysokozdvižných vozíkov (viacerých typov)
- Zabezpečiť, že zamestnanci poznajú a dodržiavajú pracovné procesy
- Zabezpečiť dodržiavanie denných cieľov (KPI’s) a štandardov kvality
- Zabezpečiť dodržiavanie pravidiel Bezpečnosti pri práci a ochrany zdravia ako aj 5S pravidiel v rámci zvereného organizačného útvaru
- Zabezpečiť nepretržitú dodávku dielov pre montážnu linku (eliminácia zákazníkových prestojov)
- Zabezpečiť výber položiek podľa objednávky zákazníka a dodanie položiek do pracovnej/ montážnej oblasti
- Zabezpečiť čistotu, bezpečnosť a dostupnosť skladových priestorov
- Koordinovať vykládku nákladných áut a v prípade potreby práca v sklade na vysokozdvižnom vozíku
Zmennosť:
- aktuálne na 7:45 hodinové zmeny 5 dní v týždni:
06:00 -14:15
14:15 – 22:30
- v budúcnosti na 10 hodinové zmeny na 4 dni v týždni:
06:00-16:20
19:40-06:00

- mesačné bonusy 0 – 15% zo ZM
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE ( vzdialenosť od trvalého bydliska nad 150km)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem, ale kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu
- Skúsenosť z oblasti logistiky, automotive alebo výroby
- Znalosť anglického jazyka je výhodou
- Zodpovedný prístup a precíznosť
- Ochota pracovať nadčas a spolupodieľať sa na zavádzaní nových procesov
- Priama komunikácia a spoľahlivosť
- Schopnosť udržať pracovnú disciplínu a podporovať tímovú spoluprácu

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turanova
E-mail: poslať životopis