Pridať inzerát

Tester/ Test Analyst

Synapsis Recruitment s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Křižíkova, Karlín, Prague 8, Czechia
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 2 200 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: upon agreement

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Testování webových aplikací/mobilních aplikací (Android)/webových služeb
-Příprava testovacích scénářů, testovacích skriptů
Bug reporting
-Příprava dokumentace k testovaným aplikacím

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Stravenkový paušál
-Možnost pracovat občasně z domova a neomezené sick days
-Služební telefon a pracovní notebook, což bereme jako samozřejmost :)
-Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby
-Roční kupon na MHD
-Výuku anglického jazyka
-Možnost multisport karty
-Vouocher na dentální hygienuPráce v týmu – spolupráce s ostatními členy týmu a zákazníky

Informace o náboru

V kandidátech hledáme především chuť se vzdělávat, potenciál a drive.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient je jedničkou mezi dodavateli IT řešení, nejen v ČR ale i v dalších 7 zemích východní Evropy. Na trhu působí již více než 25 let a má již téměř 400 zaměstnanců. Za svou nejsilnější stránku považují sehraný tým lidí, který se skládá ze špičkových IT odborníků a lidí, kteří se v oblasti IT cítí jako doma. Díky širokému portfoliu technických řešení je práce pro našeho klienta různorodá a poskytuje možnost využít, ale i načerpání bohatých praktický zkušeností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT/IS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

1-2

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Zkušenosti s přípravou testů, testovacích scénářů a testování dle testovacích scénářů
-Zkušenosti s bug reportingem
-Zkušenosti s příprava testovacích dat
-Znalost SQL na úrovni psaní dotazů potřebných při přípravě dat a analýze chyb. -Znalost XML
-Zkušenosti s navrhováním a prováděním různých typů testů -Smoke/Regresní/Integrační/Akceptační/Performance
-Zkušenosti s implementací a prováděním automatizovaných testů
-Samostatnost, logické uvažování, analytické schopnosti, flexibilita, pečlivost

Jsme personální a konzultační společnost a zaměřujeme se na vyhledávání kandidátů na střední a manažerské pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.