Pridať inzerát

IT/Technical Support Specialist

Symbios, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bosákova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR/mesiac * Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do rozvíjajúcej sa IT firmy na pozíciu IT/Technical Support Specialist, ktorý bude zodpovedať za prevádzku a rozvoj interných IT systémov a IT systémov našich zákazníkov.

Hlavnou náplňou pracovnej pozície je:
- poskytovanie vzdialenej podpory zákazníkom
- inštalácia, podpora a údržba infraštruktúry u zákazníka
- diagnostikovanie a riešenie technických problémov
- vedenie dokumentácie o servisných zásahoch a IT infraštruktúre
- príprava a aktualizácia štandardných operačných postupov

- príjemné prostredie malej firmy
- firemný notebook a mobilný telefón
- kvalitná káva a ovocie zadarmo

V prípade záujmu pracovať u nás, nám pošlite životopis na adresu hr@symbios.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Klient/server administrácia - Mierne pokročilý
Administrácia Linux serverov - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft MacOS - Základy
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- priateľský a otvorený prístup
- skúsenosti s prácou ako IT administrátor, alebo správca informačných systémov
- čestnosť
- serióznosť
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- proaktivitu
- logické myslenie
- ochotu učiť sa nové veci
- dochvíľnosť
- prehľad v oblasti IT infraštruktúry
- základnú znalosť LAN/WAN
- základnú znalosť virtualizácie
- znalosť ITIL je výhodou
- skúsenosti s nástrojmi pre zálohovanie a monitorovanie sú výhodou

Spoločnosť Symbios sa zameriava na zladenie IT a biznisu svojich klientov. Klientom pomáhame sústrediť sa na svoje podnikanie a IT problémy vypúšťať z hlavy.