Pridať inzerát

Online Marketing Specialist

Sygic, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacUvedený plat je minimálny, finálny plat je na dohode a závisí od schopností a skúseností uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do tímu, ktorý/ktorá si vezme na starosť marketingovú komunikáciu nášho hlavného Sygic produktu - Sygic GPS Navigation.

Tvojou úlohou v skratke bude:

- Tvorba marketing a ecommerce stratégie pre Sygic GPS navi aplikáciu.
- Príprava a zodpovednosť za marektingové kampaňe cez app store, web, email alebo in-app obsah.
- Tvorba contentu do aplikácie v spolupráci s našimi product ownermi.
- Vyhodnocovanie kampaní a zbieranie feedbacku od userov.

- Ľudí v Sygicu najviac motivuje naša firemná kultúra. Nájdeš ľudí, čo sú špičkami
vo svojom odbore, aj ľudí, s ktorými pôjdeš v lete na festival či na rodinnú dovolenku.
- Pravidelné hackatony, all-hands meetingy a spoločné raňajky, večere, ..Máme radi svoju prácu a úspechy radi oslávime po práci na terase (keď pandémia dovolí)
- Svoje benefity si vieš vybrať sám/sam cez cafeteria systém.
- Sedíme v jedných z najkrajších officov na Slovensku. Už sa nevieme dočkať, až sa tam po lockdowne spolu stretneme.
- Startupový agílny duch a žiadne komplikované korporátne procesy ti umožnia rýchlejšie rásť alebo napr sa rozprávať s CEOm osobne kedykoľvek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Máš skúsenosť v eCommerce (ideálne niekoľko rokov).
- Tvoja angličtina je na výbornej úrovni. Očakávame, že content ktorý prípravíš bude bezchybný. Každý daľší jazyk navyše je plus.
- Na svoju prácu sa pozeráš cez produkt a usera.
- Si samostatný/samostatná a tvoje zmýšľanie sa nesie v duchu: idem-riešim.

At Sygic we develop and sell turn-by-turn voice guided GPS navigation for a wide range of mobile devices. Our software is delivered worldwide in more than 30 languages. We are working together with map industry leaders for supreme mapping support.
Our customers are considered a part of Sygic development family. We listen and respond to suggestions about application and ideas for features from our customers, to create the best product possible.
In 2010, Sygic was acknowledged as the 4th fastest growing IT Company in Central and Eastern Europe by Deloitte, based on business results from previous five years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sygic a. s.
Mlynské Nivy 16
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Keprtová
E-mail: poslať životopis