Pridať inzerát

Traktorista / Kosec

SWM Group a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.Mzda od 5.50 € hod. - na základe predchádzajúcich skúseností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na letnú údržbu! Pracovná pozícia Traktorista / Kosec s možným nástupom IHNEĎ! Prácu je možné vykonávať na dohodu (brigádne) a na živnosť.

Pracovná doba:
PO-PIA
7:00 - 15:30 (prípadne podľa dohody)

Náplň práce:
- riadenie väčších aj menších strojov určených na údržbu exteriéru (vodičský preukaz skupiny T)
- kosenie trávnatých plôch s ručnými strojmi
- riadenie sa pokynmi nadriadeného
- pomocné práce pri údržbe zelene

- možnosť dlhodobej spolupráce

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na číslo: 0948 874 312

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- dochvíľnosť

Spoločnosť SWM Group a.s., patrí k silným a spoľahlivým spoločnostiam v oblasti verejnoprospešných služieb. Zameriavame sa predovšetkým na základné komunálne služby ako letná a zimná údržba ciest a komunikácii, údržba mestskej zelene a ďalšie verejnoprospešné a čistiace práce, medzi naše ďalšie činnosti patrí likvidácia odpadu, prevádzkovanie zberného dvora, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb. Svoju prácu vykonávame starostlivo a najvyššiu kvalitu vykonaných prác garantujú dôsledne pracujúci zamestnanci vybavení najmodernejšími technológiami pre služby verejnej čistoty... aby bol svet okolo nás naozaj krajší.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov