Hľadáme multilingválneho/nu Koordinátora/rku zákazníckych účtov

Swiss Re

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 12, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacNaša konečná ponuka bude nastavená férovo vzhľadom na zručnosti a skúsenosti, ktoré prinesieš do Swiss Re Group. Môžeš sa tešiť na extra odmeny a benefity vrátane atraktívneho výkonnostného bonusu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Angličtinu a ďalší európsky jazyk máš v malíčku? Baví ťa koordinácia, organizácia, administratíva, analytika a s číslami si hravo poradíš v Exceli?
Tak ďalej nehľadaj! Našla/iel si to pravé.

Zaisťovanie ťa môže prekvapiť!
• Budeš prichádzať do kontaktu s rôznymi zodpovednosťami od koordinácie, cez analytickú prácu, po komunikáciu s internými a externými partnermi.
• Zaisťovanie je veľký kolos plný profesionálok/lov, ktorý/é pracujú v rôznych oblastiach a preto máš na výber množstvo rozvojových oblastí – napríklad zameranie na manažérske pozície; kalkuláciu rizika; komunikáciu s klientami.
• Zaisťovanie je stabilná oblasť a preto rozvoj v tomto zameraní nikdy nepríde nazmar.

Naše zaisťovacie centrum v Bratislave podporuje celú Európu a neustále sa rozrastáme. Hľadáme talentovaných ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať.

Čo by si sa u nás naučil/a?
• Práca s dátami a ich analyzovanie
• Spracovávanie zákazníckych účtov z pohľadu zaistenia
• Efektívne komunikovanie s medzinárodnými klientami, partnermi a kolegami v angličtine a ďalšom európskom jazyku
• Koordinovanie svojho portfólia klientov a spolu-organizovanie iných zaisťovacích oddelení
• Zaisťovanie, poistenie a hlavne ako funguje náš biznis

Čo ponúkame?
• Možnosť rozvoja
• Dovolenku navyše, sick days a hlavne denno-dennú flexibilitu pracovných hodín
• Bonus v závislosti od tvojho výkonu
• Jazykové kurzy na pracovisku
• Ultra moderné pracovné priestory v centre mesta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Portugalský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal/a priniesť ty?
• Anglický a iný európsky jazyk (francúzštinu/nemčinu/taliančinu/španielčinu)
• Analytické myslenie a predchádzajúce skúsenosti s Excelom
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti sú plus
• Priateľský a profesionálny prístup, aby si nám dobre zapadla/dol do tímu

Neváhaj nám poslať svoje CV – je to zadarmo a poteší nás to!

Sme zamestnávateľom s rovnakými príležitosťami pre každého a v našej spoločnosti si ceníme rozmanitosť. Nediskriminujeme na základe rasy, náboženstva, farby pleti, národnosti, pohlavia vrátane rodovej identity alebo prejavu, sexuálnej orientácie, veku, rodinného stavu, statusu veterána alebo zdravotného postihnutia.

Všetkým kandidátom/tkam poskytujeme spätnú väzbu prostredníctvom e-mailu. Ak si od nás nedostal/a odpoveď, skontroluj si priečinok so spamom.

As the world's leading and most diversified global reinsurer, we offer as our core business financial services products that enable risk taking essential to enterprise and progress. Our company was founded in Zurich, Switzerland in 1863, and operates in more than 25 countries and provides its expertise and services to clients throughout the world. We combine financial strengths with experience, knowledge and creative thought to explore new opportunities in the interests of our clients, staff and shareholders.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov