Pridať inzerát

Špecialist(k)a Microsoft Dynamics 365 BC Navision

Swiss Life Select Slovensko, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 49, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 EUR/hod.v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: podľa dohody, najlepšie ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste expert na MS Dynamics (Navision) a rozumiete účtovníctvu? Odvážite sa naskočiť do rozbehnutého projektu implementácie účtovného systému?

Hľadáme do tímu skúseného, pozitívneho, dynamického kolegu alebo kolegyňu, ktorý má rád čísla, nebojí sa zmien, dokáže zodpovedne a samostatne hľadať riešenie úloh, ktoré s implementáciou súvisia. Zároveň rozumie reči účtovníkov a dokáže im byť oporou a parťákom aj po implementácií nového účtovného systému. Chceme samostatného človeka, ktorý bude úzko spolupracovať s tímom účtovníkov, kontrolórov a s externými konzultantmi.

Ponúkame pestrú prácu v menšom tíme v rámci finančnej poradenskej spoločnosti.

V roku 2021 prebehla implementácia nového účtovného softvéru pre české spoločnosti v našej skupine. Slovenská implementácia je momentálne vo veľmi pokročilej fáze - časť systému je už používaná. Vašou úlohou bude naviazať na skúsenosti a znalosti kolegov a konzultantov, ktorí už riešili doterajšiu implementáciu. Budete analyzovať odchýlky v postupoch, procesoch a nastaveniach, ktoré budú špecifické pre Slovensko a hľadať spôsob možných riešení. Ďalej Vás čakajú prípravy migračných balíčkov, testovanie prenosov medzi obchodným a účtovným systémom, overovanie dát, dokumentácia prác, praktická podpora účtovníkom a aktívne riešenie ďalších úloh, ktoré so sebou zmena účtovného softvéru nesie.

Budete mať podporu kolegov, ktorí poznajú slovenské účtovníctvo i dane, rovnako ako aj tých, ktorí už prešli implementáciou v českých spoločnostiach.

- Pracovný pomer na dobu určitú 3 - 6 mesiacov, na faktúru (konzultačné služby/živnosť)
- Flexibilná pracovná doba
- Skúsenosť s implementáciou nového systému a vytvárania reportingu
- Atraktívna odmena
- Priateľské zázemie silnej ambicióznej spoločnosti
- Spolupráca so skúsenými kolegami a potenciál ďalšieho rozvoja
- Notebook, mobil a dátovú tarifu aj pre súkromné využitie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Microsoft Dynamics 365 Business Central - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Veľmi dobrá znalosť účtovného systému Navision / Dynamics 365 (nastavenia, účtovanie a reporting)
- Praktická skúsenosť s účtovníctvom
- Pokročilá znalosť Excelu, BI, reportingu nad Navision
- Chuť pracovať, premýšľať, vymýšľať a zlepšovať
- Ochota odovzdávať znalosti a hľadať priestor pre optimalizáciu účtovných postupov
- Skúsenosť s podporou používateľov (účtovníci, controlling) pri nastavovaní systémov
- Aktívna účasť na vytváraní a vymýšľaní reportingu nad Navision v BI
- Skúsenosť s implementáciou Navision a BI reportingu veľkou výhodou

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov