Pridať inzerát

Asistent prevádzky /Recepčná

Swiss Life Select Slovensko, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiacPo absolvovaní skúšobnej doby je možné po dohode zmeniť skrátený úväzok na plný pracovný úväzok. Finálna dohoda o platových podmienkach bude upravená v závislosti od skúseností a praxe uchádzača.
  • Termín nástupu: 1.1.2023, prípadne podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Príprava zasadačiek, evidovanie obsadenosti zasadačiek, Starostlivosť o návštevy
o Koordinácia prijímania a odosielania zásielok prostredníctvom kuriérskych služieb
o Administratívna výpomoc a podpora oddeleniam v rámci spoločnosti,
o Príjem, triedenie a evidencia poštových zásielok
o Posielanie zásielok a firemnej pošty
o Práca s interným administratívnym systémom spoločnosti

- Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
- Ponúkame zaujímavú a zodpovednú prácu
- Možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny prístup k práci, časová flexibilita
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Schopnosť samostatne riešiť problémy
- Schopnosť pracovať v tíme, lojalita

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov