Pridať inzerát

Prípravár - kalkulant

Swietelsky-Slovakia, Divízia dopravných a inžinierskych stavieb -Oblasť Sever

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné naštudovanie súťažných podkladov, projektovej dokumentácie a výkazu výmer,
- kontrola správnosti a úplnosti výkazu výmer,
- obhliadka miesta staveniska a zabezpečenie vstupných informácií,
- zabezpečenie cien vstupných materiálov a cien subdodávateľov pri spracovaní cenovej ponuky,
- spracovanie komplexných kalkulácií vlastných prác a cenových rozpočtov ostatných stavebných činností
- vecné a cenové spracovanie všeobecných položiek (zariadenie staveniska, geodetické práce, projektové práce, atď.)
- spracovanie harmonogramu stavebných prác do ponuky
- komplexné spracovanie ponukových rozpočtov stavieb do cenovej ponuky a kompletizácia cenovej ponuky podľa súťažných pokynov a preambuly,
- vykonávanie analýz podaných súťažných ponúk,
- zodpovednosť za správne a včasné odovzdanie cenovej ponuky a sledovanie ponukového konania až do rozhodnutia o zákazke,
- v prípade úspešných ponúk spracovanie výrobnej kalkulácie I.stupňa a spolupráca s výrobným úsekom počas realizácie stavby,

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- notebook, mobilný telefón

V prípade seriózneho záujmu o túto pracovnú pozíciu a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vášho životopisu cez túto ponuku so všetkými pracovnými skúsenosťami a Vašimi kontaktnými údajmi,
- vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu,
- vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti so zmluvnými podmienkami FIDIC červený (žltý)
- znalosť zákona 25/2006 o Verejnom obstarávaní
- znalosť a orientácia v STN, EN, TKP a pod.,
- precíznosť, dôslednosť, analytické myslenie a dobré komunikačné zručnosti,
- zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti.

Stavebná spoločnosť Swietelsky – Slovakia spol. s r.o., patrí do rakúskeho koncernu Swietelsky Baugesellschaft m.b.H. so sídlom v Linzi, v Rakúsku, ktorý je jednou z najväčších stavebných spoločností v Rakúsku.