Pridať inzerát

Logistický koordinátor pre obchod

SWIDA Innovative s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacNástupný plat 1200 € brutto aj počas školiaceho procesu + bonusový systém spoločnosti prináša uchádzačovi už počas 1. roku možnosť získať odmenu mesačne od 1400 – 2300 €. Firma ponúka ďalšie benefity loyálnym zamestnancom po 1. roku, vrátane vyššej odmeny pri plnení obchodného plánu.
  • Termín nástupu: august/september 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úspešné a efektívne spracovávanie požiadaviek od klientov cez komunikačné kanály (mail, telefón, web) po absolvovaní internej SWIDA akadémie
- zadávanie ponúk a spracovanie objednávok v CRM systéme
- spravovanie transportov v logistických portáloch
- efektívna komunikácia s klientmi, vyjednávanie o cene prepráv
- podpora obchodného tímu a spoluzodpovednosť za dosahovanie firemných cieľov
- aktívna vnútrofiremná komunikácia
- operatívne plnenie úloh od pridelených obchodníkov
- prijímanie úloh od manažmentu firmy
- práca je časovo náročná – pracovná doba je od 08:00 do 17:00, no kvôli dopytu po našich službách je Logistický koordinátor v kontakte s klientom i obchodníkom aj mimo tohto času

- služobný telefón aj na súkromné účely
- príspevok na športové aktivity / karta Multisport
- príspevok na dovolenku
- teambuildingy / firemné aktivity
- ovocie zadarmo
- nápoje zadarmo (voda, káva)
- jazykové kurzy
- zamestnanecké zľavy
- vzdelávanie v oblasti logistiky

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Životopis nám pošli na [email protected], alebo priamo cez portál profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, špedícia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou, znalosť maďarského jazyka je výhodou
- zodpovedný a proaktívny prístup
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- tímovosť a čestnosť

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2019 sme získali ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu.
Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: ZODPOVEDNOSŤ – PARTNERSTVO – ROZVOJ – KULTÚRA - ODBORNOSŤ, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie. Sme konštruktívni, produktívni a inovatívni, čoho výsledkom sú naše kvalitné služby.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Viktória Smoradová
Tel.: +421902358558
E-mail: poslať životopis