Disponent medzinárodnej cestnej prepravy (Trebišov) - pozícia vhodná aj bez predchádzajúcich logistických skúseností

SWIDA Innovative s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trebišov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby (prvé tri mesiace) je mesačná mzda 900 EUR. Od štvrtého mesiaca je to minimálne 1000 - 1300 EUR. Mzda sa skladá zo základného platu, príplatku za nočné služby a provízie za zrealizované transporty. 1300 EUR nie je horná hranica platu. Naši najproduktívnejší disponenti si vedia privyrobiť aj viac.
  • Termín nástupu: október 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme a koho hľadáme:
Sme firma, ktorá organizuje cestné prepravy naprieč celou Európou. Za 6 rokov sme vybudovali firmu s 80 zamestnancami a dopyt po našich službách neustále rastie. To je dôvod, prečo hľadáme do nášho tímu ďalších ľudí. Naša firma má dve pobočky, v Košiciach a v Trebišove.

Práca disponenta:
- Práca disponenta spočíva v organizovaní transportov podľa požiadaviek klienta.
- Disponent má na starosti komunikáciu s dopravcami, čo zahŕňa najmä dohodnutie podmienok prepravy a tvorbu objednávky pre dopravcu.
- Taktiež je zodpovedný za sledovanie aktuálnych prepráv a ich bezproblémový priebeh.
- Pre prácu disponenta nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s logistikou. Pre nových kolegov máme zriadenú DISPO AKADÉMIU, ktorá bude prebiehať v Košiciach, v ktorej ich seniornejší kolegovia naučia všetko potrebné.
- Keďže sa naše prepravy realizujú 24/7, disponenti pracujú v dvoch službách. Denná služba, počas ktorej sa zrealizuje väčšina prepráv, trvá od 8:00 do 17:00. Počas nočnej pohotovostnej služby sú disponenti v takzvanom On-call režime. Nachádzajú sa doma a reagujú na prípadné požiadavky klientov spojené s prebiehajúcimi transportami. Každý z našich disponentov vykonáva nočnú službu približne raz za 6 týždňov.
- V prípade obdobia zvýšeného dopytu po našich službách ostávajú disponenti v práci aj po pracovnej dobe, za čo sú im vyplácané dvojnásobné provízie za zrealizované transporty.
- Sme kolektív mladých ľudí a hľadáme ľudí, ktorí by k nám zapadli.

- služobný telefón aj na súkromné účely
- príspevok na športové aktivity / karta Multisport
- príspevok na dovolenku
- teambuildingy / firemné aktivity
- ovocie zadarmo
- nápoje zadarmo (voda, káva)
- jazykové kurzy
- zamestnanecké zľavy
- vzdelávanie v oblasti logistiky

Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Životopis nám zašli na [email protected] alebo priamo cez portál profesia.sk.

Ak si už skúseným špeditérom, vieme ti ponúknuť aj pozíciu Senior Disponenta s platovým ohodnotením zodpovedajúcim tvojim skúsenostiam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- silný zmysel pre zodpovednosť
- chuť učiť sa
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímovosť a čestnosť
- plynulá znalosť cudzieho jazyka podmienkou

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja. V roku 2022 sme obhájili ocenenie pre najlepšie zdravo rastúce malé a stredné slovenské spoločnosti, Diamant Slovenského Biznisu.
Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: ZODPOVEDNOSŤ – PARTNERSTVO – ROZVOJ – KULTÚRA - ODBORNOSŤ, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie. Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov a na naše okolie. Sme konštruktívni, produktívni a inovatívni, čoho výsledkom sú naše kvalitné služby.
Tak ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov