Pridať inzerát

Office/HR Assistant

SWIDA Innovative s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda 82, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: december 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce;
- komunikácia s dodávateľmi;
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej agendy (aj v anglickom jazyku);
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti;
- personalistika - zmluvy, spracovanie dochádzky, evidencia dokumentov, inzerovanie voľných pracovných ponúk, selekcia životopisov;
- príprava podkladov pre mzdovú účtovníčku;
- práca s Excelom a e-mailom;
- vybavovanie rôznych záležitostí podľa inštrukcií nadriadeného;
- nákupy do kancelárie podľa potreby;
- organizovanie firemných akcií;
- zodpovednosť za stav kuchyniek, skladu (objednávanie zásob);

- práca v stabilnej a spoľahlivej firme s mladým kolektívom;
- firma si v roku 2019 vyslúžila titul Diamant Slovenského Biznisu;
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nových zamestnancov;
- teambuildingy, firemné aktivity;
- služobný telefón aj na súkromné účely;
- spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít;
- príspevok na dovolenku;
- výročné ocenenia zamestnancov;
- odmena za vzornú dochádzku;
- práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy;
- nápoje a ovocie na pracovisku zadarmo.

V prípade záujmu prosím posielajte CV s fotkou mailom na job@swida.sk. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office balík - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti;
- kultivovaný písomný (aj telefonický) prejav ;
- príjemné vystupovanie;
- organizačné schopnosti, pracovitosť;
- aktívny prístup k práci;
- aktívny vodič výhodou;
- plynulá znalosť anglického jazyka podmienkou;
- samostatnosť, dochvíľnosť, flexibilita, zodpovednosť;
- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou.

Koho hľadáme?
- vieš byť samostatná?
- máš dobré nápady a vieš uľahčovať procesy?
- si ochotná riešiť problém, ak vznikne?
- vieš si bez problémov zorganizovať čas?
- si komunikatívna a máš príjemné vystupovanie?

Firmu SWIDA Innovative tvorí tím mladých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti
logistiky. Ponúkame spektrum pracovných pozícií, možnosť kariérneho postupu a osobnostného rozvoja.
My nikdy neodmietneme talent! S naším rastom vám ponúkame šancu pridať sa k mladému dynamickému
tímu.
Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený
profesionálnym výzvam. Firmu SWIDA predstavujú naše hodnoty: ZODPOVEDNOSŤ – PARTNERSTVO –
ROZVOJ – KULTÚRA - ODBORNOSŤ, ktoré stelesňujú naše progresívne myslenie.
Pri dosahovaní cieľov vždy myslíme na našich klientov, zamestnancov či naše okolie. Sme konštruktívni,
produktívni a inovatívni, čoho výsledkom sú naše kvalitné služby.
Tak, ako úspešne napreduje naša firma, tak úspešne sa rozrastá aj náš tím. Chceš byť aj Ty jeho súčasťou?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov