Pridať inzerát

Čašník/čašníčka

Sweet Street, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cyprichova 20, Rača
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 880 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15. 06. 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nájdete nás na Cyprichovej ulici 20/A v Krasňanoch. Pracovná náplň spočíva v obsluhe hostí, (výdaj objednávok a debarasovanie)

Pri práci je dôležitá samozrejme komunikatívnosť, zodpovednosť a pozitívny prístup k práci.

Podmienkou sú aspoň minimálne skúsenosti v gastronómii

Pracuje sa krátky a dlhý týždeň od 09:00 do 21:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia, práca s ľudmi

Počet rokov praxe

1

Sweet Street cukráreň, je známa svojou výrobou bezlepkových zákuskov, tort a remeselnej zmrzliny. Pracovná ponuka platí pre prevádzku na Cyprichovej ulici 20/A s nástupom 01. 06. 2022