Pridať inzerát

IT Vývojár / SW-Inžinier

SW-TECH, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rosinská cesta, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je minimum. Výsledná mzda dohodou podľa skúseností s schopností uchádzača
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma sa zaoberá vývojom aplikácií a riešení podľa požiadaviek zákazníka. Naše riešenia sa dajú rozdeliť do nasledovných skupín:
1. Prisposobovanie existujúcich platforiem (Atlassian Jira) podla poziadaviek zákazníkov (konfigurácia, post-functions, vývoj pluginov) v jazykoch Java, Groovy
2. Konfigurácia dashboard-ov a reportov na základe požiadaviek od zákazníkov v Microsoft PowerBI
3. Vývoj aplikácií na základe požiadaviek od zákazníkov prevažne v jazyku C#.NET

Pri poskytovaní našich riešení by ste mali nasledovné úlohy:
1. Analýza požiadaviek zákazníka a komunikácia so zákazníkom (znalosť AJ/NJ je výhodou)
2. Aktívna účasť na internej diskusii o riešení
3. Implementácia riešenia

Možnosť práce z domu podľa situácie na projekte
Sick days
Pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy
Jira - Základy
Java - Základy
Groovy - Základy

Vodičský preukaz

B

Tímový hráč, Samostatnosť, Zodpovednosť

Spoločnosť SW-TECH, s.r.o. je pobočkou spoločnosti Mönkemöller IT GmbH so sídlom v Stuttgarte v Nemecku pôsobiacej na trhu od roku 1997. Zaoberáme sa zákazkovým vývojom SW a vývojom a prispôsobovaniu Workflow systémov. Medzi našich zákazníkov patria firmy ako BMW AG, Robert Bosch GmbH, EnBW AG, TransnetBW GmbH, SWR a iné.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt