Pridať inzerát

Asistent riaditeľa

SVAROGUS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Roľnícka 2, Bratislava-Vajnory
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 420 - 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.2.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keďže máme sídlo vo Vajnoroch, tvoje pôsobisko by malo byť tiež v Bratislave , úplne ideálne niekde blízko pri nás. Si borec v administratíve! Dokončuješ začaté a rozrobené záležitosti do úspešného konca. Neznášaš, keď vidíš neporiadok a máš potrebu všetko správne zatrieďovať aby sa ti v noci mohlo ľahko spať :). Tvoje zameranie je na výsledok. Výborne komunikuješ cez telefón a dokážeš pohotovo reagovať na elektronickú poštu. Budeš tráviť čas za PC, dohadovať stretnutia, vystavovať dokumenty, riešiť administratívu a taktiež občas vybehneš do terénu pri plnení povinností. Nerobí ti problém všetko zapisovať, zaznamenávať a vyhotovovať štatistiky. S radosťou pomáhaš plniť úlohy a dosahovať stanovené ciele.

Každá sranda niečo stojí a veríme, že aj tvoj čas je drahý. Využi ho na maximum, pretože len od tvojej aktivity bude závisieť tvoje ohodnotenie. Ponúkame minimálny fixný plat (v podstate len za základnú náplň). Väčšiu časť tvojej výplaty budú tvoriť odmeny za výkon. Dôležité sú len výsledky, na základe ktorých bude tvorená tvoja odmena. Budeme však vyžadovať dosahovanie hornej úrovne odmien, keďže to bude aj zároveň znamenať vysoký výkon.

Životopis pošli spolu s fotkou a s vysvetlením, prečo by sa ti páčila práve táto pozícia. Vyhradzujeme si právo prvého kontaktu. Možnože ti odpovieme s menším oneskorením, kvôli množstvu emailov. Tešíme sa na teba.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
OMEGA - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme človeka s vysokou orientáciou na cieľ a ktorý vie používať "zdravý sedliacky rozum". Vieš si priznať chybu, poučiť sa z nej a posunúť sa ďalej. Kontrolu nad sebou a vecami prebiehajúcimi v tvojom okolí držíš pevne vo svojich rukách. Všetky začaté činnosti doťahuješ do úspešného konca.

Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. Navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Potrebujeme ďalšieho člena do tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Roľnícka 2/B
831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory