Pridať inzerát

Čašníčka/čašník v reštaruácii Bašta od 5,00 € hodina

Sv & Sm s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kapitulská, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/hod.- netto, mzda sa zvyšuje od kvality práce a zručností tringelty sú súčasť tvojej výplaty, odmeny od počtu odpracovaných hodín, zaplatené nadčasy sú automatické, vianočný večierok a odmena je dobrým zavŕšením roka
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov
príležitostné akcie - svadby, kary, oslavy, firemné posedenia, catering
PRACOVÁ DOBA: pracovať je možné dlhý/krátky alebo ranné/večerné zmeny, víkendové časy ako privyrobenie

práca v stabilnej prevádzke, mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme vždy usmiatu (-eho) a zručnú (-ého) čašníčku (-a)
Hľadáme posilu, ktorá:
má rada prácu v reštaurácii,
ktorú ešte baví práca s ľuďmi, je milá, má skúsenosti v odbore čašník (servírka)
vie nastierať slávnostné tabule pre príležitostné akcie, ktoré bývajú v našich prekrásnych priestoroch
poteší ju každá usmiata a spokojná tvár zákazníka
Čo od teba očakávame?
príjemné vystupovanie, zodpovednosť a chuť pracovať spoľahlivosť, dochvíľnosť, ktorá je nevyhnutná v tejto práci!
životopisy zasielajte mailom na adresu [email protected], prípadne telefonicky na t.č 0905 466 443

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny prístup k práci.
Príjemný vzhľad a vystupovanie.
Znalosť v odbore a prax v oblasti astronomických služieb.

Naša spoločnosť sa zaoberá reštauračnými a cateringovými službami, ktorá je na trhu vyše 20 rokov. Počas pandémie sme neprepúšťali, snažili sme sa s naším tímom prežiť najťažšie časy spojením všetkých rúk a nápadov. Teraz nastal čas na doplnenie jedného tímového kolegu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov