Pridať inzerát

Obsluha v cukrárni

Šupaša, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Moyzesova 1260/2, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Október 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej prevádzky hľadáme milú a komunikatívnu kolegynku.

Práca len v tieto dni :
Štvrtok, Piatok, Sobota, Nedeľa

Pracovná doba :
09:00 - 17:30

Náplň práce :
- predaj krabičiek koláčov (nejedná sa o priamu manipuláciu s koláčmi)
- práca s registračnou pokladňou
- komunikácia so zákazníkmi
- prijímanie a evidencia objednávok
- starostlivosť o prevádzku, udržiavanie poriadku

Bonus za vzornú dochádzku 100€/mesiac.
Vyplácanie mzdy na čas, k 10. dňu nasledujúceho mesiaca.
Zamestnanecké zľavy na celý náš sortiment.
Príplatky za sviatky.
Mladý kolektív, pravidelné teambuildingy.
Narodeninový bonus, vianočné odmeny, bonusy.
Možnosť kariérneho rastu .

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím životopis na našu mailovú adresu info@vikendovemlsanie.sk Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Pohovor bude prebiehať na našej prevádzke v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

- príjemné vystupovanie
- skúsenosti s predajom
- komunikatívnosť
- tímový hráč
- zodpovedný prístup k práci

Víkendové Mlsanie je cukráreň na objednávku. Pečieme koláčiky na víkend, torty na oslavy ako aj svadobné torty či koláčiky podľa objednávky. Našou dominantou sú koláčikové mixy, ktoré od stredy pripravujeme na víkend pre ľudí.
Nachádzame sa v Bratislave na Kazanskej 54 v Podunajských Biskupiciach.

Adresa spoločnosti

Šupaša, s.r.o. - Víkendové Mlsanie
Budatínska 24
851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka