Pridať inzerát

Projektový koordinátor optických sietí

Suntel Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mojmírova 8, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.4.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať a koordinovať práce na optických sieťach.Zodpovedá a spolupracuje s projekčným, akvizičným a realizačným oddelením, ktorí sa na celej práci podieľajú. Pravidelne, systematicky kontrolovať kvalitu práce. Zaistiť všetky potrebné činnosti, aby požadované práce boli prevedené v súlade s požiadavkami zákazníka, platnými normami, systémom managementu akosti a časovým harmonogram daného projektu.
Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi.

racovná pozícia v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
mladý pracovný kolektív,
príjemné pracovné prostredie,
zodpovedajúce platové ohodnotenie,
možnosť profesijného rastu

V prípade záujmu posielajte svoj životopis na e-mail : contact.sk@suntel-group.com, do predmetu správy uveďte prosím názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Kontaktná osoba :
Roland Moro, mobil : 0948 035 904,
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2022 (ostáva ešte 70 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, elektroinštalačné, telekomunikačné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť a zodpovednosť,
dôslednosť a precíznosť
tímový duch,
skúsenosť v odbore vítaná,
autorizácia vítaná
Časová flexibilita
Technické myslenie

Sme dodávateľom telekomunikačných riešení predovšetkým v oblasti výstavby a servisu mobilných sietí na Slovensku. V súčasnej dobe spolupracujeme hlavne s investorom O2 Slovakia, s.r.o.; Slovak Telekom, a.s., Swan mobile a.s., Orange SK, Slovanet

Patríme pod spoločnosť Suntel Telco, ktorá okrem nás zastrešuje aj spoločnost Suntel Czech, Suntel Germany a Suntel Switzerland. Bližšie info na stránke www.suntel-telco.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov