Pridať inzerát

Senior špecialista kontrolingu

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tuhovská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacod 1900 EUR v závislosti od ponúkaných skúseností + kvartálne výkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: október/november

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš napredovať v oblasti kontrolingu? Rád tvoríš zmysluplné a zrozumiteľné reporty?
Vidíš cez čísla chod spoločnosti a vieš ho zaujímavo komentovať?

Ponúkame Ti možnosť samostatne pokryť všetky oblasti kontrolingu pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive. Dostaneš možnosť budovať systém reportingu, navrhovať vhodné kontrolingové nástroje a formáty. Pomôžeš nám s rozvojom strediskového reportingu, kontrolou priebežných účtovných závierok a budeš komunikovať s top manažmentom spoločnosti a našimi akcionármi.

Reporting:
• Príprava skupinového reportingu (na mesačnej a kvartálnej báze)
• Spolupráca na príprave konsolidovanej účtovnej závierky
• Kontrola odsúhlasení transakcií medzi spriaznenými osobami
• Výpočty vybraných dohadných položiek pre účtovnú závierku
• Spracovanie štatistík
• Zostavenie reportov podľa požiadaviek manažmentu stredísk a top manažmentu

Nákladový kontroling a cenotvorba:
• analýza odchýlky skutočných výsledkov oproti plánu s komentármi pre manažment
• spolupráca pri tvorbe rozpočtu
• spolupráca pri tvorbe plánu cash flow

Interný audit a risk manažment:
• kontrola mesačnej a ročnej uzávierky spoločnosti
• riadenie kreditných limitov obchodných partnerov
• podieľanie sa na rekonciliácii prenosu dát v IS (v spolupráci s externým dodávateľom)
• navrhovanie zmien interných procesov

• práca v stabilnej spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• homeoffice v súlade s internými predpismi
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
• príspevok na rekreáciu
• príspevok zo sociálneho fondu
• zľavy na produkty a služby
• príspevok pri narodení dieťaťa a iných príležitostiach
• firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

finančný kontroling

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť
- analytické a logické myslenie
- kreativita
- tímový hráč
- zodpovednosť
- zmysel pre detail, dôslednosť
- schopnosť komunikovať s manažmentom

Sme výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.
Sme súčasťou spoločnosti Sumitomo Corporation so sídlom v Japonsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Summit Motors Slovakia, spol.s r.o
Tuhovská 9
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie SMS
E-mail: poslať životopis