Pridať inzerát

Sales manager - obchodný zástupca

SULKA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacK fixnému platu 800 EUR brutto ponúkame motivujúce bonusové ohodnotenie, ktoré tvorí zaujímavú zložku mzdy. Orientačnú schému predstavíme na osobnom pohovore. Priemerná hrubá mzda na tejto pozícii po splnení plánu je cca 1300EUR brutto
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverené portfólio zákazníkov a hľadanie nových zákazníkov v oblasti predaja ochranných pracovných prostriedkov, brusiva a priemyselnej hygieny
Podieľať sa na zvyšovaní predaja
Aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti
Pracovať samostatne a proaktívne, reportovať svoje výsledky

Ponúkame kultúru a rodinné prostredie malej spoločnosti
Kompletné vstupné zaškolenie
Možnosť profesijného a osobného rastu
Rozširovanie znalostí formou rôznych školení a tréningov
Zvýhodnené nákupy na firemnom eshope
Služobné auto, mobil a notebook
Skvelá partia kolegov, s nami sa nikdy nenudíš :-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Aktívny vodič neporušujúci dopravné predpisy

Počet rokov praxe

2

Aspoň základná skúsenosť v predaji tovaru a výrobkov
Extrovert so schopnosťou nadväzovania kontaktov s rôznymi typmi osobností
Dobré obchodnícke a prezentačné zručnosti, mať " obchodnícky nos"
Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
Znalosť PC na užívateľskej úrovni, MS Word Excel a Outlook na zodpovedajúcej úrovni, výhodou je skúsenosť s prácou s programom KROS OMEGA
Záujem učiť sa nové veci

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a predajom osobných ochranných pracovných prostriedkov, brusiva, čistiacich a leštiacich utierok, lepiacich pások .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Areál ZVS Holding , Štúrova 1543
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt