Pridať inzerát

Recruiter / Náborár

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov
- nabor a výber vhodných kandidátov od vypísania inzerátu až po učasť na pohovore
- správa databázy uchádzačov a jej rozširovanie
- administratívne činnosti

- motivačné finanačné ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom
- práca na hlavný pracovný pomer alebo živnosť
- práca v úspešnej spoločnosti v oblasti automotive
- práca v priateľskom kolektíve

Pokiaľ máte o pozíciu záujem pošlite svoj životopis na [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s náborom minimálne 1 rok
- znalosť práce so sieťou Linkedin
- dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť
- znalosť anglického jazyka výhodou

SULCO Automotive Group, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov