Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Értékesítési képviselő

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye (Az állás utazást igényel)
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 EUR/hónapBér képzettségtől és a tapasztalattól függ.
  • Munkaidő: teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az autóipari minőségirányítással nemzetközi szinten sikeresen foglalkozó SULCO Automotive Group, s.r.o. cég új értékesítési képviselő kollégát keres baráti munkahelyi csapatába.
Munkaköri leírás:
• új ügyfelek szerzése különösen autóipari és gyártási területen
• meglévő ügyfelek gondozása
• kapcsolattartás fontos üzleti partnerekkel
• HU és SK területén lebonyolított üzleti utak
• jelentéskészítés és ehhez kapcsolódó ügyintézés
Elvárásaink:
• Bizonyított autóipari vagy minőségügyi ismeretek
• kellemes megjelenésű szimpatikus és energikus személyiség
• legalább középfokú végzettség
• B2 szintű angol nyelvtudás (szlovák nyelv előny)
• aktív sofőr
Mit kínálunk:
• érdekes autóipari projektek
• nem sztereotip munka, fő tevékenység az emberekkel folytatott kommunikáció
• érdekes díjazási feltételek
• mobiltelefon, laptop
• magáncélra is használható céges autó
• azonnali vagy megegyezés szerinti belépés.
A munka vállalkozói engedély alapján is végezhető.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy Német nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

Výroba/Automobilový priemysel

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

SULCO Automotive Group, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott