Pridať inzerát

Kuchárka

Súkromné liečebno-výchovné sanatórium a Základná škola

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacvernostný príplatok po 3 rokoch, osobné ohodnotenie v prípade dosahovania dobrých výsledkov v práci
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedla pre deti a zamestnancov, do 60 porcií, práca každý druhý deň 12 hod

dobrý zamestnanecký program, zamestnávateľ prispieva do DDS

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

sme 3 km od mesta Senec, osobný automobil je potrebný na dochádzku do práce

Súkromné liečebno- výchovné sanatórium, súčasťou ktorého je aj základná škola, Centrum pre deti a rodiny Senec a Centrum pre deti a rodiny Chrastince
Poskytujeme kompletnú liečebno výchovnú starostlivosť deťom s poruchami správania, poruchami učenia a iné..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Súkromné liečebno-výchovné sanatórium
Dialničná
903 01 Senec

Kontakt