Pridať inzerát

Učiteľ FYZ - MAT, Vychovávateľ v angličtine

Súkromná základná škola ESPRIT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Majerníkova 62, Karlova Ves, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Benefity - osobné ohodnotenie, odmeny
  • Termín nástupu: 24. august 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Učiteľ FYZ - MAT - 2. stupeň ZŠ a gymnázium - sídlo školy Majerníkova 62, BA - Karlova Ves

2. Vychovávateľ v Klube voľého času v angličtine - elokované pracovisko Borodáčova 2, BA - Ružinov

- nízky počet žiakov v triedach
- platové podmienky (+ osobný príplatok, odmeny)
- mladý, stabilizovaný pedagogický personál
- vybavenie školy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zriaďovateľ - právnická osoba - Občianske združenie ESPRIT
- www.sgesprit.sk
- facebook: Sukromna skola ESPRIT

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov