Pridať inzerát

Sekretárka riaditeľa

Súkromná základná škola Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazovná 6, Banská Bystrica
  • Termín nástupu: 2021-09-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
internet - pokročilý, MS Office - Excel a Word pokročilá znalosť, e-mailová komunikácia - vysoká úroveň

Ďalšie požiadavky
Milí uchádzači o rolu sekretárky riaditeľa!

Rodinná škola hľadá od septembra posilu vo forme sekretárky/asistentky pre vedenie školy.

Ak máte o sebe pocit, že :
- ste super organizovaný človek, ktorý vie pracovať systematicky
- organizáciu práce máte v malíčku
- nemáte problém zdvihnúť telefón a čokoľvek vybaviť
- kamarátite sa s Excelom
- povedali by o Vás, že ste pedant
- baví Vás aj repetitívna práca, občas prekladaná nepredvídateľnými situáciami, v ktorých sa treba vynájsť
- pedagogické vzdelanie výhodou, avšak nie podmienkou

... tak potom je táto práca presne pre Vás :-)!

Čo by sme od Vás na dennej báze potrebovali?
- viesť dennú admin agendu podľa potreby riaditeľa
- evidovať faktúry, vyúčtovať pokladne, pripraviť podklady pre účtovníčku
- starať sa o objednávky kancelárskych a iných potrieb, keď je potreba
- obsluhovať žhavý školský telefón :)
- pravidelne kontrolovať a udržiavať potrebnú mailovú komunikáciu
- občas zájsť na poštu

Čo ponúkame?
- Rodinná škola to je rodina + škola, miesto, kde sa každý cíti “ako doma” a zároveň sa neustále posúva a vzdeláva
- Okrem kolegov sme aj priatelia, vieme si pomôcť v dobrom aj v zlom
- Možnosť umiestniť vlastné deti do školy a škôlky za zvýhodnené školné
- Profesionálny rast v dynamickom prostredí (v rozrastajúcej sa škole)
- Nie je priestor na nudu
- Keďže nás nezakladal Rockefeller, hollywoodske platy nezabezpečíme, ale na Banskú Bystricu v školskej inštitúcii sme flexibilní

Zaujala Vás ponuka?
- 1. kolo - pošlite Váš životopis (pokiaľ spĺňate min,predpoklady, pozveme na 2. kolo)
- 2. kolo - osobné stretnutie s nami v priateľskom rozhovore

Viac o našej škole na www.rodinnaskola.sk.

Tešíme sa na Vás!