Pridať inzerát

Učiteľ informatiky - elektroniky na strednej škole

Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta, Poprad

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 800 EUR/mesiacZákladný úväzok 22 hod. týždenne.
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie informatiky, elektroniky, IoT, číslicové obvody na strednej škole.

Perspektívne zamestnanie v dynamicky rozvíjajúcej sa organizácii, 45 dní dovolenky, nadštandartné platové ohodnotenie v školstve. Výkonnostný, motivačný osobný príplatok + polročné odmeny. Služobný ntb na domácu prípravu, triedny učiteľ služobný mobil. Moderné pracovné prostredie.

Požadované VŠ vzdelanie 2. stupňa príslušného zamerania. Na základe zaslaných motivačných listov a profesijných životopis vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

aprobácia v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Python - Pokročilý
IoT - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pedagogická prax vítaná, nie je podmienkou DPŠ

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre prácu s mládežou, prirodzená autorita, zmysel pre tímovú prácu, záujem učiť sa nové veci.

Súkromná stredná odborná škola so študijnými odbormi jedinečnými na Slovensku: inteligentné technológie, informačné a digitálne technológie, ekonomicko-právne činnosti v podnikaní http://ssosta.edupage.org

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov