Pridať inzerát

Účtovník/čka

Súkromná SOŠ Bardejov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavova 11, Bardejov
  • Termín nástupu: 2021-02-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
286

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
práca s PC (excel, word, outlook)

Vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického smeru, príp. VŠ- ekonomického smeru

Ďalšie požiadavky
- znalosť podvojného účtovníctva a rozpočtovej klasifikácie v školstve
- znalosť účtovníckeho programu Softip
- znalosť správy majetku- zaraďovanie, inventarizácia
- znalosť účtovania projektov financovaných z fondov VÚC a EÚ
- práca s PC (excel, word, outlook)
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- samostatnosť pri práci, zodpovednosť
- nástup ihneď

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. a v znení neskorších predpisov

Náplň práce:
- podvojné a rozpočtové účtovanie
- rozpočet - ekonomická klasifikácia, výkazníctvo, konsolidácia
- fakturácie, refundácie, platby
- inventarizácia a správa majetku školy

Platové podmienky:
- na základe stupnice platových taríf podľa Zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Termín pohovoru bude oznámený po spracovaní žiadostí.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že na pracovný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Inzerujúca spoločnosť

Adresa spoločnosti