Pridať inzerát

Projektant TZB, vodovod, kanalizácia

SUDOP Košice a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žriedlová 1, 040 01 Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka ( odmeny, prémie, 13 plat )
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie zdravotechnických vnútorných inštalácií ( kanalizácie, vodovody, plyn) pre
priemyselné stavby, na vykurovanie, chladenie, vzduchotechniku ale aj stavby občianskej
vybavenosti resp. vonkajšie vedenia ( kanalizácie, vodovody, plyn ),
- zodpovedá za projektovanie a konštruktérsku činnosti pri projektovaní konkrétne určených
stavebných objektov,
- zodpovedá za pomocnú doplnkovú činnosť pri kompletizácii príslušnej projektovej
dokumentácie,
- zodpovedá za dodržiavanie stanovených termínov pri projektovaní a spoluzodpovedá za
dodržiavanie konečných termínov spracovania projektovej dokumentácie,
- zodpovedá za odbornú úroveň projektových prác, za dodržiavanie legislatívnych a
normových ustanovení dotýkajúcich sa danej projektovej činnosti

- pružná pracovná doba,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu,
- práca na zaujímavých projektoch,
- vzdelávanie,
- mladý pracovný kolektív,
- finančné ( príspevok na dopravu, alebo ubytovanie, DDS-III. pilier ) a nefinančné benefity
poskytované spoločnosťou

Vašu žiadosť a životopis zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti SUDOP Košice a. s.. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov ( ďalej len Zákon č. 18/2018 Z. z. )

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta - odbor technické zariadenia budov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Revit - Expert
MicroStation - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s projektovaním v nami požadovanej oblasti,
- spoľahlivosť, flexibilita a dôslednosť podmienkou,
- ochota pracovať a rozhodovať,
- nutné autorizačné osvedčenie v SKSI
I2 - inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb
I4 - inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb

Spoločnosť SUDOP Košice a.s. sa zaoberá najmä projekčnou a inžinierskou činnosťou. Poskytuje taktiež technické poradenstvo a odborné konzultácie v danej oblasti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov