Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe interierových dverí a zárubní

STYLE DOOR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vrútky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 830 EUR/mesiacPrémie a odmeny za vopred stanovených podmienok, preplácanie nadčasov . Pri plnení normy 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručného kolegu, ktorý dokáže pracovať vo výrobe dverí a zárubní.

Prax v stolárstve výhodou, po zapracovaní a skúšobnej dobe pri plnení noriem mzda od cca 850 - 1100€ NETTO, jej výška je závislá od odbornosti, skúseností a od typu pracovného úväzku.

Informácie o výberovom konaní

Životopis s kontaktnými údajmi zaslať na email

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

prax v stolárstve výhodou

Zručnosť v stolárstve výhodou, zmysel pre detail, manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, dochvíľnosť, snaha učiť sa nové veci....

Firma STYLEDOOR s.r.o je na trhu už 21 rokov a zaoberá sa výrobou dverí a zárubní.
Dvere a zárubne vyvážame po celej SR.
Robíme aj montáž našich výrobkov.

Adresa spoločnosti

Mokraď 9
038 61 Vrútky

Kontakt