Pridať inzerát

Mid-Digital Advertising manager

STUDIO MODERNA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPlat 1500 eur + štvrťročné odmeny (na základe pracovných skúseností)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patríš medzi novodobých ecommerce guru, s prehľadom zostavuješ najzložitejšie Google Ads kampane a hravo si poradíš aj s Ads managerom vo Facebooku v prípade potreby? RLSA, CPC, ROI, CPA, bidding, targeting, remarketing a Google Analytics sú pojmy, ktoré patria medzi tvoju dennú rutinu? Uprednostňuješ nové výzvy, rád brainstormuješ a motivuje Ťa kariérny rast? Potom si ten pravý pre nás! Pridaj sa k nám a staň sa top profesionálom v oblasti SEM. Čaká Ťa tím online špecialistov.

Ako bude vyzerať tvoj deň?
• Správa firemných Ads účtov s optimalizáciou na CPO/PNO
• Grafická úprava a lokalizácia textov vo vizuáloch z anglického jazyka
• Príprava marketingovo zaujímavých reklamných textov
• Realizácia Display, Search, Remarketing kampane so zameraním na Shopping reklamy, prípadne Performance MAX.
• Vyhodnocovanie, reporting, analýza a optimalizácia prebiehajúcich kampaní a efektívne využívanie prideleného rozpočtu

• Home office a notebook je samozrejmosťou
• Školenia a tréningy v ecommerce aj na vlastnú žiadosť
• Káva zadarmo v office
• Skrátená pracovná doba
• Teambuildingy
• Multisport
• Interné zamestnanecké zľavy a benefity
• Plat od 1500 eur (podľa skúseností) + nadštandardné odmeny podľa performance každý štvrťrok
• Priestor pre rozvoj svojho talentu a kariérny rast

Pokiaľ sme ťa zaujali, pošli svoje CV a dôvody, prečo by sme si mali vybrať na pozíciu Mid-Digital Advertising specialist práve Teba. Presvedč nás a miesto je tvoje. Tešíme sa na teba! :-)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ecommerce

Počet rokov praxe

3

• Vyžaduje sa pokročilá znalosť Google Ads (minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii)
• Rozumieš sa media mixu pre rôzne kategórie produktov a vhodne volíš rôzne typy kampaní na získanie najoptimálnejších výsledkov
• Copywriting a gramatika by mal byť tvojou silnou stránkou
• Reporting, rozdelenie rozpočtu a tvorba stratégií pre Google Ads podľa dostupného marketingového plánu
• Mal(a) by si sa dobre orientovať vo Photoshope
• V Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: B2
• Si rodený analytik a zaujímaš sa o Data Driven Attribution

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 25 rokov. Patríme k popredným lídrom v oblasti direct marketingu. Vo svojom portfóliu máme etablované značky ako Dormeo či Delimano. Pre svoje aktivity využívame všetky dostupné predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač, telemarketing, televízia.

Máme viac ako 130 webových stránok, vyše 220 maloobchodných predajní, 22 call centier a cez 300 hodín denného vysielacieho času televíznej reklamy, 6 vlastných televíznych kanálov, tisíce maloobchodných distribútorov. Taktiež kreujeme vlastné produkty, ktoré následne prinášame našim zákazníkom po celom svete.

Naše značky sa tešia veľkej obľube nielen v rámci regiónu strednej a východnej Európy ale majú veľký úspech na svetových trhoch ako USA, Japonsko, Veľká Británia, Kórea, Austrália, Francúzsko alebo Taliansko.

Naše značky predstavujú širokú paletu produktov pre zdravý životný štýl. Dormeo ponúka široký sortiment matracov, posteľného príslušenstvo a lifestylových produktov, Delimano prináša celé portfólio pre kuchyňu a zdravé varenie od hrncov cez elektrospotrebiče až po drobné kuchynské vychytávky, Rovus, to sú výrobky pre efektívnejšie čistenie a upratovanie v domácnosti, Walkmaxx, topánky pre zdravšiu a pohodlnejšiu chôdzu pre všetky vekové kategórie a v neposlednom rade Wellneo pre zdravie a krásu.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, možnosť kariérneho rastu a príležitosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu. Počas svojho fungovania spoločnosť umožnila veľkému počtu svojich zamestnancov uplatniť svoje vedomosti a schopnosti, vybudovať si kariéru a získať prácu svojich snov.

Studio Moderna ponúka pracovnú príležitosť pre všetky vekové kategórie, či už na plný, skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stanú členmi nášho tímu a budú zdieľať spoločné hodnoty, a pre ktorých je práca výzvou!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov