Brigádnik na pokladni / dlhodobá ponuka od septembra do Vianoc

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,2 - 8,78 EUR/hod.Základná mzda 5,20 € / hod, príplatok za nedeľu +3,58 € / hod, príplatok za sobotu +1,79 € / hod
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brigáda pre veľkoobchod Metro v Košiciach
- blokovanie tovaru na prevádzke
- bezplatné zaškolenie
- aktuálne voľné rôzne zmeny od septembra počas pracovných dní

- možnosť dlhodobej brigády
- možnosť kombinácie práce na pokladni aj s dokladaním tovaru
- pravidelná mzda
- víkendové príplatky za sobotu a nedeľu
- možnosť nástupu po zapracovaní aj na TPP

V prípade záujmu nám pošlite mailom životopis alebo aspoň stručné informácie o vás a telefonický kontakt. Spätne od nás dostanete informačný mail.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchod pre registrovaných zákazníkov v mestskej časti Ťahanovce

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min vek 18 rokov
- platný potravinársky preukaz nie starší ako dva roky
(možnosť jeho preplatenia)

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov