Recepčná / office asistentka - dlhodobá brigáda pre študentky VŠ

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 01.07.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dlhodobá brigáda v medzinárodnej spoločnosti na Mlynských Nivách
• práca na cca 20 hod týždenne (striedanie 2 študentiek) v čase 8:00 - 16:30
Náplň práce:

• odosielanie a príjem listov, balíkov, distribúcia na jednotlivé oddelenia
• telefonické hovory, maily, rezervácie hotelov, taxi, objednávanie leteniek a lístkov na vlak
• objednávanie kancelárskych potrieb, starostlivosť o kuchynku
• správa objednávok, registrácia faktúr

- dlhodobá brigáda v príjemnom pracovnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelná mzda

Ak Vás možnosť spolupracovať s nami zaujala, prosíme Vás, zašlite nám svoj životopis. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a informovaní o ďalšom postupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Medzinárodná spoločnosť. Líder v produkcii mliečnych výrobkov, špeciálnych výživových doplnkov a potravín pre kojencov a deti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študentka 2-3 ročníka VŠ
- plynulé ovládanie AJ
- znalosť balíka MS Office
- dobré organizačné schopnosti
- záujem o dlhodobú spoluprácu

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 51
831 03 Bratislava