Pridať inzerát

Pieskovač - pomocný robotník

STREICHER SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: po dohovore
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava výrobkov na lakovanie, pieskovacie práce, následná kontrola odvedenej práce, čistenie použitých pracovných pomôcok, zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie pieskovacích prác, korekcia nedostatkov a iné práce spojené s povolaním pieskovača.
Vykonáva pomocné práce pod dozorom riadiaceho pracovníka na montáži výrobkov alebo zariadení a ostatné práce podľa potreby strojárenskej výroby.

Bonusy v zmysle platnej kolektívnej zmluvy.

Žiadosti s profesijným životopisom zašlite na adresu STREICHER SK, a.s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina alebo e-mailovú adresu: b.vrablova@streicher.sk.
Vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobný pohovor, preto v žiadosti uveďte kontaktné údaje.
Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie (ďalej aj ako "dotknutá osoba") udeľuje svoj súhlas spoločnosti STREICHER SK, a. s., Hruštiny 602, 010 01 Žilina, IČO: 36425851 (ďalej aj ako "prevádzkovateľ") so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania a uloženia osobných údajov do databázy záujemcov o zamestnanie prevádzkovateľa, a to v zmysle ustanovenia § 5 písm. a) a v zmysle ustanovenia § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Dotknutá osoba udeľuje súhlas v rozsahu predloženom v jej žiadosti o prijatie do pracovného pomeru, t. j. najmä meno a priezvisko, dátum narodenia, bydlisko, kontakt na dotknutú osobu, informácie o vzdelaní a praxi dotknutej osoby a iné. Dotknutá osoba poskytuje súhlas na obdobie 5 mesiacov.
V zmysle § 14 ods. 3 zákona č. 18/2018 Z. z. dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré sa jej týkajú. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na súhlase pred jeho odvolaním. Dotknutá osoba môže súhlas odvolať rovnakým spôsobom akým súhlas udelila, t. j. zaslaním odvolania súhlasu prevádzkovateľovi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

aspoň jeden rok

Manuálna zručnosť a pozornosť. Je vlastníkom preukazu na vysokozdvižný vozík a ovláda prácu s vysokozdvižným vozíkom a má schopnosť manipulovať s materiálom.

Dodávateľ v oblasti stavebnej a strojárskej výroby.
www.streicher.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hruštiny 602
010 01 Žilina