Pridať inzerát

Informatik

Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Na pántoch 9, 831 06 Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore na základe vzdelania, skúseností a praxe.
  • Termín nástupu: 22.8.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o počítačové učebne a pracovné počítače zamestnancov.
Inštalácia počítačov a počítačových programov používaných na škole.
Administrácia účtov školy na sociálnych sieťach.
Dohľad nad počítačovou sieťou na škole v spolupráci s externým dodávateľom.
Vedenie evidencie IT zariadení.
Príprava šablón elektronických dokumentov a občasná pomoc zamestnancom školy pri práci s počítačom.

Stabilná práca, príjemné pracovné prostredie
Možnosť variabilného pracovného úväzku
Zvýhodnené stavovanie v školskej jedálni
Možnosť zvýšenia odbornej kvalifikácie
Možnosť zabezpečenia ubytovania priamo na školskom internáte

SOŠ HSaO si vyhradzuje pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie technického smeru je výhodou.
Základná znalosť fungovania počítačových sietí, nadstavenia tlačiarní a pod.
Znalosť operačného systému Microsoft Windows a základného programového vybavenia MS Office, MS Teams a pod.

Stredná odborná škola so zameraním na obchod, cestovný ruch, spoločné stravovanie.