Pridať inzerát

Vychovávateľ v CVČ

Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Na pántoch 9, 831 06 Bratislava

  • Miesto práce: Na Pántoch 7700/9, 831 06 Rača, Na Pántoch, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore v závislosti od vzdelania, dĺžky praxe, atď.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mimoškolská záujmová činnosť v Centre voľného času

možnosť ubytovania pre mimobratislavských uchádzačov, športové vyžitie

Vyhradzujeme si právo pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Motivácia žiakov k pravidelnej športovej činnosti v čase mimo vyučovania, organizácia celoškolských podujatí, pravidelná práca s členmi CVČ, vedenie záujmových útvarov.

Stredná odborná škola so zameraním na obchod, cestovný ruch, spoločné stravovanie.

Adresa spoločnosti

SOŠ hotelových služieb a obchodu
Na pántoch 9
83106 Bratislava