Pridať inzerát

Asistent ekonomického riaditeľa (m/ž)

STRABAG

  • Miesto práce: Kameňolom Olcnava, KSR Kameňolomy SR, s.r.o., Lesná, Olcnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacNástupný plat vo výške 1.600,- Eur brutto/mesiac (výsledná výška platu bude dojednaná na osobnom pohovore).
  • Termín nástupu: január 2023

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora manažmentu pri organizačných a administratívnych úlohách
- Pripravovať pravidelné podklady, reporty, materiály a prezentácie v zmysle zadania
- Ekonomické plánovanie,vypracovanie resp. spoluúčasť na pracovných kalkuláciách, vytvorenie príslušnej dokumentácie a jej aktualizácia
- Administratívna podpora projektov
- Evidencia a ďalšie spracovanie zverených dokumentov a iné...

- Pozícia je vhodná (aj) pre čerstvých absolventov a absolventky, bez praxe.
- Radi športujete či relaxujete? Máme Multisportkartu.
- Chuť zlepšovať si nemčinu či angličtinu? U nás sa to dá! Jazykovým kurzom ako aj komunikáciou v medzinárodných tímoch nemecky-anglicky hovoriacich.
- Dva telefóny v taške na obtiaž? Náš služobný mobilný telefón má dva sloty. Notebook aj na súkromné účely.
- Poskytujeme príspevok na stravné nad rámec zákona, a tiež príspevok na rekreáciu v SR.
- U nás je konkurencie schopné odmeňovanie samozrejmosťou.
- Čaká na Vás účasť na medzinárodných projektoch.
- Dohodíte nám nových zamestnancov? Finančný benefit za odporúčanie Vás neminie!
- Ponúkame aktivity v rámci podnikového manažmentu zdravia.
- Ak budete angažovaná/ý, so záujmom o ďalší kariérny postup, dvere máte otvorené!
- Last but not least - v našom medzinárodnom koncerne sa ponúkajú nespočetné možnosti interného koncernového prestupu rsp. job rotation.

Obohaťte náš TEAM. Pracujme spolu. WORK ON PROGRESS nie je len naše nové motto ale najmä pevný záväzok vo vzťahu k ďalším generáciám a našej planéte. https://www.youtube.com/watch?v=fB25... Tešíme sa na Váš záujem. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnete uchádzať sa u nás o pracovné miesto.

Spoločnosť KSR – Kameňolomy SR, s.r.o. je súčasťou stavebného koncernu STRABAG SE, kde je výhradným výrobcom kameniva v Slovenskej republike. Základom nášho úspechu sú naši zamestnanci, ktorí sa angažovane podieľajú na tvorbe našich výkonov a výraznou mierou prispievajú k vysokej kvalite našich služieb. Uvedomujeme si potenciál každého zamestnanca a preto poskytujeme rôzne možnosti osobnostného i profesijného rozvoja. Pre zvyšovanie kvalifikácie ponúkame zamestnancom účasť na interných a externých vzdelávacích kurzoch, seminároch či konferenciách. Vysoký dôraz kladieme na bezpečnosť pri práci a ochranu zdravia našich zamestnancov. V rámci podnikového manažmentu zdravia zabezpečujeme rôzne aktivity na udržanie dlhodobého zdravia. Našimi ďalšími prioritami sú digitalizácia, inovácie a udržateľnosť. Tablety, telematika či drony sa stávajú bežnou súčasťou našich procesov. Modernizáciou prevádzok a výrobných technológií chceme neustále zlepšovať pracovný komfort našich zamestnancov, ako aj chrániť prírodné zdroje a životné prostredie. So zamestnancami vedieme pravidelné pohovory a podporujeme transparentnú komunikáciu politikou „otvorených dverí“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, manažment, humanitný smer,

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Slovenský jazyk - Expert
- Hospodárska korešpondencia - pokročilá úroveň,
- NJ slovom a písmom, iný jazyk výhodou, nie podmienkou,
- Ovládanie MS Office (Teams, Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
- Organizačné schopnosti
- Príjemné a profesionálne vystupovanie
- Schopnosť precízneho zatrieďovania úloh vo vysokej kvalite, time manažment
- Samostatné riešenie problémov
- Komunikatívnosť, precíznosť, dôslednosť, spoľahlivosť, ....

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov