Pridať inzerát

Asistent/ka vedenia

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 081 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 1.081 € brutto / mesačne v závislosti od znalostí.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačná a administratívna podpora vedenia.
Pomoc pri príprave podkladov pre rokovania a prezentácie.
Koordinácia a organizácia interných a externých stretnutí.
Komunikácia v nemeckom jazyku.
Samostatné plnenie operatívnych úloh.

Ponúkame platové ohodnotenie od 1.081 € brutto / mesačne v závislosti od znalostí.
Miesto nasadenia: Bratislava.
Termín nástupu: ASAP.
Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE. Príjemná firemná klíma, podpora profesionálneho rastu a osobného rozvoja, podnikový manažment zdravia, príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona, príspevok na návštevu kultúrnych a športových podujatí, možnosť využitia materskej škôlky "ŠTRABÁČIK", možnosť získania zvýhodnenej MULTISPORT karty, kancelárske "krátke" piatky do 14:00 hod., program odporúčania nového kolegu za finančnú odmenu, dôkladné zaučenie do pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Min. SŠ vzdelanie s maturitou.
Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa.
Dobré komunikačné a písomné znalosti v nemeckom jazyku.
Užívateľská znalosť MS Office.
Vodičský preukaz sk. B výhodou.
Zmysel pre zodpovednosť a detail, komunikatívnosť, lojalita.

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov